Knihy na přání

20 Srp Knihy na přání

Knihovna Václava Štecha nyní nabízí možnost objednávání si „Knihy na přání“, což je opravdu vynikající zpráva! Pokud jste např. studenti nějaké specializované školy, jistě víte, že sehnat si specializovanou knihu bývá ve zdejší knihovně problém. Nyní máte možnost dostat do Vaší knihovny přesně ty tituly, které potřebujete! Vše samozřejmě jednoduše, z domova, přes internet. 

 

      „Pravidelný čtenář ví, že knihu, kterou by si rád přečetl a kterou nenalezne v našem fondu, si může přímo v knihovně napsat jako „Knihu na přání“. Po jejím zakoupení je čtenář, který si knihu přál, prvním, kdo si ji bude moci vypůjčit a přečíst. Víme, že podstatná část čtenářů si knihy z našeho fondu vyhledává a objednává z pohodlí domova přes online katalog a následně si objednanou knihu u nás „pouze vyzvedne“. Rozhodli jsme se vám to usnadnit ještě víc, a proto jsme tuto oblíbenou a čtenáři využívanou službu trochu více rozšířili. Nyní si můžete knihu nejen objednat, ale pokud ji v našem online katalogu nenajdete, přes internet i tzv. „přát“.

     Stále ještě nevíte, jak na to, a rádi byste tuto službu vyzkoušeli? Poradíme vám! Pokud chcete mít přehled o všech knihách, které vám nabízíme, pak jej naleznete na www.knihovnaslany.cz v sekci rychlé volby – katalog. Hledanou knihu jste nalezli? Pak si ji můžete pouhým kliknutím ihned po přihlášení objednat a následně u nás vyzvednout. V případě, že vaše hledání nebylo úspěšné a přitom byste si knihu rádi přečetli, je tu možnost „Knihy na přání“. Zde je třeba vyplnit název knihy a autora (pokud jej znáte), doplníte samozřejmě své jméno a číslo průkazky abychom věděli, komu bude kniha zapůjčena jako prvnímu. Teď jen zbývá počkat si na e-mailové upozornění, případně SMSku, že kniha je pro vás již připravena k vyzvednutí. Vidíte, je to jednoduché.

      Na spokojených čtenářích nám záleží, proto se snažíme o stále lepší a kvalitnější služby a těší nás váš zájem. Příště vám přiblížíme nové služby v Databázích jakými jsou ASPI a ANOPRESS.“

 

Zdroj: www.knihovnaslany.cz, http://www.meuslany.cz/cs/?id=294

 

Žádné Komentáře

Okomentovat