Sedm letních hacků

07 Čvc Sedm letních hacků

Sedm letních hacků

Léto je tady (konečně? no nevím, já mám radši zimu) a s ním jsem se rozhodla (díky mému milovanému Youtube), že vám představím i nějaké šikovné vychytávky, které vám život v létě usnadní.

1) Avokádo na spáleniny: stačí vzít avokádový gel a jeho obsah vystříkat do formy na led, tu pak vložit do mrazáku a jakmile se spálíte, vyndat kostičku a potírat si jí místa spálená od slunce.

2) Obal od balzámu na rty jako schovka pro peníze: stačí mít prázdný obal od balzámu na rty (nebo rtěnky) a vložit do něj srolované bankovky. Já jsem zvyklá dávat své peníze do kapesníků a nikdy se mi nestalo, že by mi je někdo ukradl. Mobil můžete schovat do boty či dát do sáčku a zahrabat do písku (ale hrozí, že ho pak už nevyhrabete). Poslední bombou je schovávání věcí do plenky, ale vzhledem k tomu, že se tento hack objevil i na 9gagu, ho nejspíš zná už i celý svět a může být kontraproduktivní.

3) Dětský pudr odstraňuje písek z těla: než si po procházce na pláži nasadíte boty, nasypte si trochu pudru na nohy a písek půjde lépe odstranit, chůze v botách pak nebude bolestivá.

4) Lehátko z písku: pokud jste na pláži a nikde tam není lehátko (nebo jste jen neochotní za něj platit – fakt se nedivím), vytvarujte si lehátko z písku a položte na něj ručník.

5) Láhev s ledem pro chladné pití: do poloviny láhve nalijte vodu a zmrazte ji. Následně ji vložte do něčeho, co alespoň trochu uchovává věci zmražené, na pláži ji potom vybalte a lijte do ní své pití (to bude poté krásně vychlazené). Tento hack můžete používat i doma místo ledu.

6) ZIP sáček jako obal na mobil: vložte svůj mobil do ZIP sáčku a chraňte ho tak před vodou i pískem. Pokud máte dotykový display, mobil by měl být stále ovladatelný. Můžete si ho vzít i do vody, ale pořádně se ujistěte, že do sáčku opravdu nemůže zatéct.

  1. Multifunkční šátek: takový šátek, který můžete uvázat různými způsoby a mít z něj sukni, šaty ale i kabelku. Inspiraci, jak jednotlivých střihů a typů oblečení docílit, najdete na internetu (např. Zde).

Jasmin Ježková

Žádné Komentáře

Okomentovat