Online pomocníci

03 Kvě Online pomocníci

Potřebuješ informace ze slánského regionu? Chceš vyrazit za kulturou či sportem, ale nevíš, kde se co děje? Hodil by se nějaký pomocník, který by tě informoval přehledně a rychle? Ve Slaném máme takových hned několik!

Takové slansko.cz je univerzálním poradcem, ve kterém nejen že najdeš info o tom, jaké akce můžeš navštívit, ale můžeš si třeba podat i inzerát. Mimo to tu najdeš informace z Městského úřadu Slaný a slánského infocentra.

Jak už název napovídá, web kultura.slansko.cz ti přínáší přehled kulturních akcí ve Slaném. Snadno se proklikneš na novinky slánského muzea, kina, infocentra, knihovny a hvězdárny.

meuslany.cz je stránkou našeho města obecně, takže kromě kulturních a sportovních příležitostí tady najdeš i veškeré praktické informace týkající se Slaného.

Do většiny slánských schránek také zdarma chodí publikace Slánsko, Slánské listy a Infáček.

A samozřejmě u nás v íčku najdeš informace z oblasti práce a vzdělávání, cestování a mezinárodních projektů Erasmus+. Navíc také každý týden vytváříme aktuality o těch nejzajímavěhších akcí ve Slaném a okolí. Aktuality můžeš sledovat na našem facebooku, nebo je můžeš dostávat mailem. Stačí napsat na katerina@icmslany.cz

 

Žádné Komentáře

Okomentovat