Poděkování všem dobrým duším – ohlédnutí za kočárkiádou

10 Dub Poděkování všem dobrým duším – ohlédnutí za kočárkiádou

Dne 6.4.2014 se na náměstí ve Slaném uskutečnila akce Rekord pro zdraví – akce, která pomohla zlepšit kvalitu života jedné malé holčičce, akce, která zajistila příjemný den pro rodiny i jejich děti.

 

Akce Rekord pro zdraví neboli kočárkiáda pevně dostála svého jména. Na náměstí ve Slaném se u komisaře z agentury Dobrý den zaregistrovalo 136 kočárků – 124 jich pak skutečně vyrazilo na trasu vedenou městem a dlouhou jednu míli. Rekord z Olomouce (231 kočárků) jsme nepřekonali, ale přesto považujeme hojnou účast za veliký úspěch! Jen sami porovnejte jak velká je Olomouc a jak velké Slaný! Samotné překonávání rekordu ale bylo spíše milým zpestřením celé události. Hlavním cílem akce byla popularizace zdravého životního stylu a rodinného života a hlavně pomoc dětem, které trpí nevyléčitelnou nemocí – spinální svalovou atrofií.

 Za celý oganizační tým musíme srdečně poděkovat všem, kteří přišli na večerní charitativní představení divadla Idiot i těm, kteří přispěli jiným způsobem. Díky Vám jsme vybrali 12 651Kč, za které koupíme holčičce Božence tablet s příslušenstvím, což výrazně napomůže zkvalitnění jejího života a umožní jí komunikovat se světem. V nejbližších dnech proběhne koupě této kompenzační pomůcky a fotodokumentace z předání pak bude k dispozici na stránkách ostrov-svc.cz, icmslany.cz nebo na facebooku ICM Slaný a DDM Ostrov. Tam si budete moci ověřit, jakou radost jste právě Vy pomohli přinést do rodiny malé Boženky!

Veliký dík patří všem aktérům Rekordu pro zdraví i všem těm, kteří mu pomohli finančně, darem nebo záštitou a propagací! Už nyní nedočkavě plánujeme, jak by kočárkiáda mohla proběhnout v příštím roce. Nápadů je mnoho, ale prozatím si je necháme pro sebe. Nebojte se ale, že ten rekord jednou přeci jen nepřekonáme!

Klub přátel DDM Ostrov, ICM Slaný, DDM Ostrov

 

Žádné Komentáře

Okomentovat