Tipy od Mladiinfo

14 Lis Tipy od Mladiinfo

Mladiinfo fandí Neočkávané expedici!

20 000 km, 2 kontinenty, 2 holky a nekonečno zážitků! Tak to je v kostce nový cestovatelský projekt naší redaktorky Alenky a její kamarádky Iriny. V průběhu pár měsíců chtějí holky urazit trasu od nejjižnějšího místa v Africe až po nejsevernější bod na evropském kontinentu. Podaří se jim to? Co na své cestě zažijí a koho potkají? Vydejte se s nimi na dobrodružnou expedici a poznejte jinou tvář Afriky.

Kam na stáž?

Placená stáž v oblasti PR!

Jste kreativní, máte zkušenosti s úpravou fotografií a střihem videí a láká vás práce v oblasti PR? Získejte placenou stáž v Auto*Matu!

Stáž na MZV

Chcete získat zkušenosti z oblasti ekonomické diplomacie? Ministerstvo zahraničních věcí České republiky hledá stážisty do Odboru ekonomické diplomacie.

Do zahraničí!
Vyjeďte s Brno Connected na roční Evropskou dobrovolnou službu do Řecka!  Budete mít na starosti online média. Navíc se můžete těšit na třídenní seminář o médiích, lekce řečtiny a mnoho dalšího.
Máte rádi angličtinu? A chtěli byste se o svoje znalosti podělit a předat je někomu dál? Nyní máte možnost vyjet s organizací United Vision a vyučovat angličtinu až v dalekém Mexiku!

Studium

Stipendium na mezinárodní škole!

Je vám 16 nebo 17? Rádi byste absolvovali dvouletý akademický program mezinárodní maturity IB v zahraničí? Soutěžit můžete o místo na United World College v Itálii, Hongkongu, Bosně a Hercegovině, Indii  a Německu.

Model OSN v Ženevě

Zajímáte se o fungování mezinárodních organizací? Zúčastněte se studentské simulace Modelu OSN na

jaře 2018 přímo v prostorách organizace v Ženevě a vžijte se do role delegátů, velvyslanců či novinářů.

Jaké to je působit na Velvyslanectví ČR v Bruselu?  Naše redaktorka Andrea strávila v kanceláři velvyslanectví „hlavního města“ Evropské unie celkem dva měsíce. Její dojmy a zkušenosti si můžete přečíst v článku Stážistkou na velvyslanectví v Bruselu

Žádné Komentáře

Okomentovat