VIA BONA 2018

10 Říj VIA BONA 2018

V Nadaci Via již jednadvacátým rokem hledají příběhy těch, kteří přispívají ke zlepšení života ostatních a darují svůj čas, energii, peníze nebo zkušenosti pro dobrou věc. Ústředním motivem Ceny Via Bona 2018 jsou inovace – neobvyklé formy podpory, zapojení moderních technologií do dobročinných aktivit, či prostě jen nové a dosud neznámé počiny. Pomozte nám ty příběhy najít a ocenit, a šířit tak inspiraci pro ostatní!
V ročníku 2018 udělujeme Cenu Via Bona v těchto pěti kategoriích:
„Daruji bez peněz“
Cena pro ty, kteří pomáhají svým zápalem, časem a energií
„Svůj úspěch sdílím s druhými“
Cena pro ty, kteří věnují část svého majetku na dobročinnost
„Pomáhám za života, budu i po něm“

Cena pro ty, kteří ve své závěti myslí i na dobročinnost

„Pomáhám druhým, a je to cool!“
Cena pro ty, které umění darovat baví už od dětství
„Pomáháme ve svém okolí“
Cena pro ty, kteří ve svém okolí spojují byznys s dobročinností
Nominovat můžete mecenáše, studenty, zástupce firem i dobrovolníky, jednotlivce, páry, i kolektivy, podle pravidel uvedených zde.

V minulosti jsme udělili Cenu Via Bona lidem a firmám, které nezištně pomáhají konkrétním jedincům a místům, podporují různá veřejně prospěšná témata nebo neziskové organizace v oblastech jako jsou místní rozvoj, ekologie, vzdělávání, kultura, zdraví, sociální péče, lidská práva, humanitární a rozvojová pomoc, apod.

Nemáte přímo tip na příběh, ale rádi byste nám pomohli výzvu na nominace šířit? Pak tu máme odkaz na tiskovou zprávu a příspěvek na facebooku – budeme Vám moc vděční za jejich sdílení!

Chcete-li si připomenout uplynulý jubilejní ročník Ceny Via Bona, klikněte zde.

Žádné Komentáře

Okomentovat