Koncept parkování ve Slaném

20 Srp Koncept parkování ve Slaném

Jistě jste si všimli, že ve Slaném přibylo mnoho značek, která omezují bezplatnou dobu stání v centru města. Jedná se o součást nového konceptu parkování. Pro více informací Vám doporučuji prostudovat prezentaci, která je k dispozici na stránkách Odboru dopravy a silničního hospodářství.

Nově můžete od ledna k využívat parkovací dům, který v současné době funguje ve zkušebním provozu. Chcete-li vědět, co se bude s Vaším autem dít, jak parkovací dům funguje a jaké auto zde můžete zaparkovat, doporučuji se podívat na videoreportáž ze serveru idnes.cz, která je k dispozici zde.

Pokud chcete parkovat v centru města bezplatně, musíte se řídit pokynyn na dopravní značce, kde je vymezena doba, po kterou se zde můžete zdržovat. Zároveň je potřeba využívat papírové parkovací hodiny, na kterých si nastavíte čas zaparkování před tím, než opustíte vozidlo. Tyto hodiny jsou nezbytné a vyzvednout si je můžete v Infocentru ve Slaném. Jako další výdejní místo je uváděna podatelna městského úřadu, ale tam již papírové hodiny nejsou k dispozici.

Zdroje: www.meuslany.cz,www.slansko.cz,www.infoslany.cz ,www.idnes.cz

Žádné Komentáře

Okomentovat