Newsletter od MLADIINFO

16 Dub Newsletter od MLADIINFO

Že na EVS můžete odjet jen do Evropy? Není to pravda! Sledujte náš projekt EuroAsia Assistance Volunteering Programme, v rámci kterého dva z vás budou moci odjet do Asie na krátkodobou EVS. Týna a Linh se vydaly prozkoumat hostitelské organizace v Thajsku.

Novinky ze světa stáží

Stáž v Institutu politického marketingu

Další pecková stáž pro vás! Jste studenty politologie, marketingu nebo příbuzných oborů a zajímá vás politická situace v ČR? Pak se neváhejte přihlásit! Rozhodující je kreativita a chuť se učit novým věcem.

Stáž v oddělení HR

PwC nabízí dlouhodobou stáž na personálním oddělení v Praze! Hledá studenty či absolventy se zájmem o částečný pracovní úvazek. Při práci budete moci využít i angličtinu. Pokud vás stáž zaujala, čím dřív se přihlásíte, tím lépe!

Do zahraničí!
Léto je tu coby dup a vy plánujete cestu za hranice Česka? A někteří by rádi spojili příjemné s užitečným – tedy cestovat v dané zemi a zároveň i pracovat a tak cesty zafinancovat. Workaway.info vás provede všemi kroky.

Už máte plány na příští rok? Co třeba jedenáct měsíců na EVS ve Walesu a práce pro organizaci věnující se ochraně přírody a památek? Nezmeškejte jedinečnou nabídku!

Dobrovolnictví

INEX-SDA chystá Vzdělávací cyklus pro vedoucí workcampu!

Chcete vést mezinárodní skupinu dobrovolníků? Procvičit si anglický jazyk? Zažít něco nového? Přihlaste se do Vzdělávacího cyklu pro vedoucí workcampu od INEX-SDA.

Pojďte se na Moment proběhnout!

Staňte se dobrovolníky na charitativním běžeckém závodě 13. 5. v Ostravě a pomozte těm, kteří to potřebují.

Soutěž – Cities for our Future ChallengeCelosvětová soutěž organizovaná institucí RICS ve spolupráci s UNESCO a dalšími organizacemi přináší soutěž o nejlepší projekt ve vztahu k výzvám, kterým náš svět v současné době čelí: příliš rychlá urbanizace, klimatické změny, nedostatek zdrojů. Na výherce čeká odměna 50 000 liber.

Žádné Komentáře

Okomentovat