Santi – zhodnocení projektu

08 Zář Santi – zhodnocení projektu

Dnes jsme se Santim uzavírali jeho roční ESC projekt. Nad DIXIT kartami jsme probrali co se dozvěděl o svém temperamentu, jaké své silné stránky objevil a jak je může dál rozvíjet a využít v profesionálním životě. Vzpomínali jsme na nejkrásnější a nejobtížnější momenty projektu a přemýšleli jsme, co jsme se z nich naučili. Santimu jsme dali také zpětnou vazbu na obrovské pokroky, které jsme u něj zaznamenali a on si pro sebe nahlas formuloval, co vše se u něj změnilo na osobní rovině.

Potom jsme se vrhli na Youthpass a učební cíle. Nejprve jsme se podívali na Santiho cíle a s radostí zjistili, že jejich poslední verzi z června už splnil zhruba na 80%! Pak si Santi dopsal do svého Youthpass dokumentu všechny nové aktivity a pokroky za poslední tři měsíce (od posledního Youthpass sezení) a stanovil si cíle na období po projektu.

Teď už mu zbývá jen Youthpass hezky přepsat do online formuláře a než odjede, předáme mu certifikáty za účet v projektu, Youthpass certifikát i certifikát temperamentu. Čas letí jako bláznivý a končit projekty je vždycky radost i stesk. Radujeme se společně ze všech pokroků a splněných cílů, ale bude se nám po sobě stýskat.

Ale ještě není čas smutnit, ještě je před námi jeden týden a hlavně páteční „Goodbye party“! Tak se přijďte rozloučit – 11.9. v 19:00 v ICM. Tortilla de patatas je samozřejmostí 🙂 !!!

Žádné Komentáře

Omlouváme se, komentáře jsou v této době vypnuté.