28 Lis ICM Slaný chystá na zimu spoustu nových projektů!

Náš tým už je konečně kompletní a tak můžeme začít s novými projekty. Nejen, že to bude mít veký přínos pro nás, ale také pro mladé lidi, kteří se začínají o dění v tomto městě zajímat pořád více a více.
English Club a Italian Lab už za sebou mají skoro měsíc fungování a zájem mladých lidí, kteří chtějí konverzovat a něco nového se naučit v cizím jazyce stále roste. Ale vždy je důležité, aby si rozumněli všichni, proto jsme se rozhodli udělat Czech Club. Ano, tak zní název jednoho z našich nových projektů. Tentokrát se role ujmou opět naši dobrovolníci nebo přímo my a věříme, že to bude velká zábava.

Projekt, který je zatím ve formě plánování se nazývá French Club. Tento projekt má na svědomí naše dobrovolnice Candice, která pochází přímo z Paříže. Francoužština je krásný jazyk a tak si myslíme, že o návštěvnost nebude nouze.

Dalším projektem, který se snaží o něco jiného nese název Divadlem k sobě. Jedná se dokumentární divadelní projekt do kterého je zapojeno ICM Slaný. Tento projekt zkoumá fungování a smysl rodin v současné době z pohledu dětí. Jedná se o spojení skupin dětí z Dětského domova v Ledcích a dětí z “běžných” rodin ze Slaného. Během tvorby a setkání jsou některé momenty velice citlivé a to nejen pro děti.
Vše vyvrcholí divadelním představením, které se uskuteční 27.3.2015 zde ve Slaném.

Vojtěch Solař
ICM Slaný

Žádné Komentáře

Okomentovat