Sportu zdar a sportovcům zvláště!

09 Pro Sportu zdar a sportovcům zvláště!

Už dlouho si říkáte, že ten Váš kamarád/příbuzný/kolega/známý udělal opravdu velký kus práce ve sportu, kterému se věnuje?  Že je škoda, že jeho blízké okolí neví o tom skvělém výkonu, který podal nedávno v nějaké soutěži? Nebo že už za tolik let svého trénování pomohl tolika lidem k lepším výsledkům a stálo by za to ho/jí ocenit veřejně? Tak přesně pro Vás je tu veřejná anketa Nejúspěšnější sportovec města Slaný za rok 2013!

 

Již druhým rokem město Slaný pořádá a vyhlašuje tuhle sportovní kratochvíli a oceňuje nejlepší výkony za rok 2013 a stejně tak dlouhodobou práci ve sportu ve Slaném.

Jak na to?

Nominovat můžete skrze nominační formulář, který je k získání na podatelně Městského úřadu ve Slaném, v Kladenském deníku nebo na webových stránkách města pod tímto odkazem

Čitelně a řádně vyplněný formulář pak předejte na podatelně Městského úřadu ve Slaném, do redakce Kladenského deníku nebo elektronicky na hrabanek@meuslany.cz a to nejpozději do pátku 13.prosince 2013!

Kategorie, pro které můžete nominovat svou slánskou sportovní „star“ a podmínky pro zařazení do jednotlivých kategorií:

MLÁDEŽ DO 18 let: nominováni mohou být sportovci do 18 let věku (dosažený max. v příslušném roce), kteří jsou registrovanými členy sportovní organizace se sídlem ve Slaném, nebo mají trvalý pobyt ve Slaném.

DOSPĚLÍ: nominováni mohou být sportovci nad 18 let věku (v příslušném roce), kteří jsou registrovanými členy sportovní organizace se sídlem ve Slaném, nebo mají trvalý pobyt ve Slaném a neexistuje pro ně ve Slaném sportovní organizace.

KOLEKTIV: navržený sportovní kolektiv musí mít sídlo na území města Slaný a reprezentovat sportovní organizaci v hodnoceném roce ve sportovních soutěžích.

TRENÉR: navržení jednotlivci musí být v hodnoceném roce registrovanými členy – trenéry sportovní organizace, která má sídlo na území města Slaný. Nominován může být jen v příslušném roce aktivně působící trenér

SÍŇ SLÁVY: tato kategorie je určena vynikajícím současným a dřívějším sportovcům, trenérům a funkcionářům, kteří se svou dlouholetou prací výrazně zasloužili o rozvoj tělovýchovy ve Slaném. Do Síně slávy probíhá nominace prostřednictvím sportovních organizací.

 SPORTOVNÍ HVĚZDA DENÍKU: prostřednictvím Kladenského deníku budou čtenáři hlasovat v tzv. „divácké anketě“.

Nominovaní kandidáti pak projdou hodnocením poroty složené ze zástupců vedení města, pořádající agentury a Kladenského deníku a ti nejlepší pak budou slavnostně oceněni  9.ledna 2014 od 18.hod v Městském centru Grand.

Více info k celé akci zde

/Mon/

 

Žádné Komentáře

Okomentovat