Letní kino Slaný v měsíci červenec

07 Čvc Letní kino Slaný v měsíci červenec

Letní kino v červenci

V červenci je ve Slaném, jako každý rok, možnost denně navštěvovat letní kino. Během teplých nocí je příjemné sledovat hezký film za svitu měsíce a hvězd. A možná do toho i trochu popíjet (a pokuřovat), užívat si čerstvý vzduch, přírodu a sdílenou radost z léta (a filmu). Do slánského letního kina můžete zajít na premiéry, obnovené premiéry, ale i na starší (zato velmi oblíbené) filmy. V areálu najdete stánek s občerstvením, vstřícné promítače, i nějaký ten kousek přírody. A na jaké filmy se můžete těšit v červenci?

Program na červenec

Na začátku července se diváci mohou přijít podívat na okouzlujícího George Clooneyho a neméně charismatickou Julii Roberts. Tentokrát však ne v romantické komedii, nýbrž v americkém thrilleru Hra peněz. Film získal 6,8 hvězdiček na IMDb a na ČSFD má hodnocení (zatím) 70 %. Režíruje ho Jodie Foster a celkově příjemně překvapuje diskutéry na celém internetu.

Později v měsíci dojde i na další promítání filmu Warcraft: První svět, který je splněným snem každého „Wowkaře“. Na ČSFD získal tento skvost 80 % a 245. pozici nejoblíbenějšího filmu. Kinematografické nadšence může zaujmout také již třetí pokračování snímku Očista. Ten vypráví příběh kandidátky na prezidentku, která je jediný den, kdy je legální jakýkoliv zločin (tedy i vražda), vystavena ohromnému nebezpečí kvůli svému záměru tento den zrušit. Čekají vás téměř dvě hodiny strašidelných klaunů, krvavých masek zvířátek a prostě tak nějak uvidíte všechny šílence, magory a idioty z USA (čti republikány).

Pro malé děti (ale i pro milovníky animáků) je v kině připraveno promítání pátého dílu Doby ledové. Vysoká návštěvnost je očekávána i 21. 7., kdy bude v kině ke zhlédnutí pohádka Hledá se Dory. Těšit se můžete i na film Julieta. Novinkou pro letošní rok je promítání záznamů koncertů zpěváků/ček a kapel. První měsíc prázdnin to bude André Riei či Aerosmith. A ve středu 6. července Slaný navštíví Věra Špinarová a kapela Adam Pavlík Band (živý koncert).

Filmů, které je možnost vidět v letním kině v červenci, je mnoho. Celý program letního kina najdete zde.

Jasmin Ježková

Žádné Komentáře

Okomentovat