Duben v ICM

12 Dub Duben v ICM

Největší novinkou v našem ICM je Filmový klub, který pořádáme každý měsíc. Promítáme filmy z filmotéky Člověka v tísni, které byly vysílány i na festivalu Jeden svět. Tématy jsou zejména lidská práva, uprchlická krize, LGBT nebo občanský aktivismus. Kluby jsou zdarma a pro všechny, konkrétní datumy najdete na naší Facebook stránce.

Náš tým se školil ve Francii. Hlavním tématem kurzu byla mobilita Bavili jsme se o tom, co pro nás mobilita znamená, jak důležitá je pro mladé lidi a co pro ně v tomto směru můžeme udělat my, pracovníci s mládeží. Mimo to jsme byli proškoleni v oblastech grafiky, videa a managmentu od profesionálů. Vytvořili jsme spoustu hezkých projektů, na které se můžete podívat na našem webu icmslany.cz nebo na našich Facebook a Youtube stránkách.

Z čeho jsme opravdu nadšení, je pečeť kvality, kterou dostalo naše ICM od Národní agentury. Ocenění dobré praxe Erasmus+ projektů. Moc si toho vážíme a děkujeme! V současnosti nám byl schválen projekt EDS, takže v červenci očekáváme dva nové dobrovolníky. Už se jich nemůžeme dočkat a vás budeme zase o všem informovat.

Vaše ICM Slaný

Žádné Komentáře

Okomentovat