Hledáš práci? A co takhle to zkusit v Legu?

24 Zář Hledáš práci? A co takhle to zkusit v Legu?

Chcete vědět, jak se vyrábí stavebnice Lego či modely pro Lego parky? A získat u toho pracovní zkušenosti a slušně si vydělat? Tak čtěte dál!

 

V České republice v Kladně, 20 km od hlavního města Prahy vyrůstá jeden z největších Lego závodů, z kterého putují stavebnice do celé Evropy a Asie a vznikají modely pro Lego parky či předváděcí kolekce pro velké obchodní domy. Přijeďte a staňte se alespoň na tři měsíce členy Lego týmu Operátorů, Modelářů a Skladníků!

 

Osvojíte si množství dovedností a  získáte postřehy, zkušenosti i zážitky u nejoblíbenějšího výrobce dětských stavebnic a hraček. Poznáte skandinávskou firemní kulturu v českém prostředí.

 

Personální společnost se podílí na náboru na výše uvedené pozice. Ty jsou pro nové zaměstnance otevřené výhradně formou agenturního zaměstnání. Pracuje se v třísměnném provozu (ranní, odpolední, noční), tři přestávky během směny, teplé jídlo za 14,- Kč, ubytování zajištěno za 100 Kč osobu a den v dosahu závodu, odměna mezi 14-20 tis. Kč čistého, zdravotní pojištění v ČR s identifikační kartičkou zajištěno (pro případné zájemce ze zahraničí).

 

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete životopis s kontaktními údaji (email, telefon) na hana.simova@maintec.net. Na uvedeném kontaktu zodpoví i všechny Vaše dotazy.

 

Žádné Komentáře

Okomentovat