STAND UP FOR YOUR MOBILITY

06 Dub STAND UP FOR YOUR MOBILITY

Na konci března se náš íčkový tým vydal na školení do Francie, které neslo název „Stand up for your mobility“. Ano, právě mobilita jako taková byla naším hlavním tématem po celých devět dní. Společně s dalšími účastníky z organizací ve Španělsku, Řecku, Itálii, Estonsku, Litvě, Německu a Rumunsku jsme tento pojem rozebrali ze všech možných úhlů. Bavili jsme se o tom, co pro nás mobilita znamená, jak důležitá je pro mladé lidi a co pro ně v tomto směru můžeme udělat my, pracovníci s mládeží.

Když jsme v tomhle měli jasno, vrhli jsme se na praxi. Vymýšleli jsme, jak můžeme našim nápadům vdechnout život. Jak je zrealizovat, zhmotnit, zkrátka dát jim konkrétní formu. S tím nám pomáhali tři profíci z oblasti grafiky, tvorby videí a managmentu. Celý týden jsme tvrdě makali. Diskutovali, vymýšleli, tvořili, učili se a sdíleli. Výsledkem je několik skvělých projektů, jako jsou fotografie, krátké filmy nebo motivační videa. Na tohle všechno se můžete brzy těšit jak na našem webu, tak na youtube kanálu.

Kromě výtečných projektů jsme si odvezli také nová partnerství. Protože nám spolu bylo fajn a zjistili jsme, že jsme na stejné vlně, rozhodli jsme se pro potencionální spolupráci. S několika organizacemi jsme začali plánovat další projekt, vlastně bezprostředně po návratu. A protože jsme nabití energií a motivací, můžete se i vy brzy těšit na nabídku skvělé mobility!

Tak nám držte palce, ať to vyjde. 🙂

Vaše ICM Slaný

Žádné Komentáře

Okomentovat