MLADIINFO Newsletter

07 Čvn MLADIINFO Newsletter

První měsíc studia v Jižní Koreji byl pro mezinárodní studenty měsícem zvykání, seznamování se s ostatními a poznávání okolí. Naše redaktorka Helena Pechová vypráví její zážitky ze studia v Jižní Koreji.

Novinky ze světa stáží

Placená stáž v sídle NATO v Bruselu

Ministerstvo zahraničních věcí České republiky vyhlašuje výběrové řízení na šestiměsíční stáž na mezinárodním sekretariátu NATO v Bruselu. Předpokládaný začátek spolupráce je září 2019. Studenti a absolventi se mohou hlásit do 13. června!

MFDF Ji.hlava hledá stážisty

Máte rádi dokumentární film? Připojte se k týmu Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Ji.hlava! Právě teď hledá stážisty, kteří by pomohli s organizací festivalu.

Do zahraničí!
Přijměte výzvu a zažijte neopakovatelný zážitek! Procestujte Evropu na LowCost Race 2018! Vašim úkolem bude procestovat Evropu s co možná nejmenšími náklady, navštívit přitom co nejvíce míst a překonat co nejvíce výzev.
Chtěli byste být u zápasů ženského Světového poháru FIFA  2019? Domluvíte se cizím jazykem? FIFA hledá dobrovolníky do několika francouzských měst na mistrovství světa v létě 2019. Vyberte si některou z nabízených pozic a přihlaste se!

Dobrovolnictví

Zapojte se do organizace Night run

Máte rádi běh a chtěli by jste zjistit, jak vypadá příprava běžeckého závodu? Zapojte se do organizace závodu Night Run!

Dejte šanci odloženým knihám a podpořte centrum pro seniory!

Máte rádi knihy a chcete dát těm nepotřebným a odloženým druhou šanci? Staňte se knihomolem v antikvariátu Elpida a pomozte knihám najít nové majitele!

Poznej Ukrajinu jako dobrovolník s GoCamps!

GoCamp právě hledá anglicky, německy nebo francouzsky mluvící dobrovolníky, kteří by si chtěli užít nezapomenutelné léto plné zábavy a nových zkušeností s dětmi z ukrajinských škol.

Žádné Komentáře

Okomentovat