Jeďte do zahraničí – čerstvé, neodolatelné nabídky

04 Úno Jeďte do zahraničí – čerstvé, neodolatelné nabídky

Program Erasmus + nabízí možnosti vyjet do zahraničí v rámci projektů Evropské dobrovolné služby. Je Vám do 30 let? Chcete dělat práci v neziskovém sektoru, získat praxi a dostat ubytování a kapesné? Pak jen sledujte nabídky, podejte žádost a jeďte. Je to velmi jednoduché. 7 aktuálních nabídek. Potřebujete poradit?

Neváhejte zavítat za námi do ICM a využít našich poradenských služeb. Zdarma Vám poradíme, jak žádat o účast v Evropské dobrovolné službě, dáme Vám tištěné materiály a můžete se ptát i našich zahraničních dobrovolníků na jejich dojmy z programu EDS, který u nás realizují.
V současné době máme pro Vás v nabídce volných míst dobrovolnictví v Německu, Rumunsku a Estonsku. 

NĚMECKO

Roční pobyt v Bavorsku – dobrovolnictví v kultuře

7/2014 – 6/2015 v Centra Bavaria Bohemia. Požadován je zájem o přeshraniční kulturu a schopnost tvořit koncepci kulturních akcí a realizovat je. Praxe, práce v mladém kolektivu, možnost realizace svých projektů, jazykový kurz.

12 měsíců v Nadaci Brücke – dobrovolnictví v kultuře a vzdělávání

7/2014 – 7/2015 budete součástí týmu organizátorů kulturního festivalu „Dny české a německé kultury“. Vaší prací bude také podpora s realizací projektů vzdělávání dětí a mládeže, překládání a tlumočení, nebo váš vlastní projekt. Zde si prohlédněte své budoucí působiště.

2 místa pro dobrovolníky v centru Tandem v Regensburgu – dobrovolnictví ve vzdělávání a tvorbě textů

9/2014 – 8/2015 můžete strávit v Koordinačním centru česko – německých výměn mládeže Tandem, kde budete mít na starost webový portál pro mládež ahoj.info. Dále budete organizovat vzdělávací semináře a worshopy pro mladé  a podílet se na chodu centra. Získejte skvělou praxi v on-line žurnalistice a procvičte si jazyk – zvýšíte tím podstatně svou kvalifikaci!

RUMUNSKO

Prázdniny v Rumunsku – dobrovolnictví v práci s dětmi a mládeží


Dva prázdninové měsíce roku 2014 můžete prožít v Rumunsku na Americké mezinárodní škole v Transylvánii v Baia Mare na účasti v projektu Gate to Inclusive Multicultural Europe, který je zaměřen na neformální vzdělávání prostřednictvím sportovních a outdoorových aktivit pro děti v MŠ a ZŠ.

Rok v Transylvánii – dobrovolnictví v pořádání kulturních a vzdělávacích akcí pro děti a mládež

Na Americké mezinárodní škole v Rumunsku v Baia Mare můžete od září 2014 do srpna 2015 být hlavním koordinátorem akcí organizace. Na Vás bude připravit Světový den zvířat, Halloween, valentýn, Den matek, Den Země, Den dětí atd. atd. atd. …

ESTONSKO

Zažij multikulturní rok v Estonsku – dobrovolnictví v kultuře

3/2014 – 3/2014 zavítejte do Tallinnu a staňte se zde pracovníkem Ukrajinského kulturního centra, které v Estonsku prezentuje pomocí workshopů, kulturních akcí a zájmových aktivit tradice Ukrajiny.

Hlaste se, odpovídejte na nabídky a nepromarněte svou šanci získat mezinárodní praxi a to naprosto bez nákladů! S jakýmkoli dotazem se obracejte na info@icmslany.cz, nebo navštivte každý všední den naše íčko od 12:00 do 17:00, nebo nám třeba napište na FB!

Žádné Komentáře

Okomentovat