Říjen v íčku

25 Říj Říjen v íčku

Měsíc září byl ve slánském ICM ve znamení Arménie. Uskutečnili jsme výměnu mládeže, kterou jsme připravovali celý rok. Projekt se skvěle vydařil a vy si o tom můžete přečíst na našich webovkách icmslany.cz

V říjnu se nám stále vyplavují pocity a vzpomínky na dva týdny v arménském Dilijanu, zejména proto že jsme ihned po návratu začali zpracovávat veškeré materiály z výměny. Spoustu fotek, videí a výstupů z našeho projektu najdete na našem youtube kanálu youtube.com/icmslany nebo na Facebooku.

Protože se v lednu bohužel rozloučíme s našimi současnými dobrovolnicemi Melike a Polinou, dopsali jsme a úspěšně odeslali žádost o EDS na příští rok. Pokud vše klapne, měli by to být kluci z Gruzie a Španělska.

Také jsme od 3.října na tři měsíce hostili stážistu Aliho z Německa, který u nás absolvoval Erasmus+ training. Pořádal s námi workshopy na základních školách ve Slaném, vedl anglický konverzační klub u nás v íčku a na závěr pobytu jsme uspořádali německý večer. Vlastně německo – libanonský, protože i když se Ali narodil v Německu, kořeny má až v Libanonu. Kromě Aliho prezentace o obou zemích jsme společně uvařili typická jídla těchto kultur, poslechli si německé a libanonské songy, a společně s našimi hosty jsme si užili skvělý večer.

Část našeho týmu vyloženě zazářila na veletrhu vzdělávání na Kladně. Přivábila spoustu zájemců o vycestování do zahraničí, rozdala naše nové propagační materiály a zajistila nám tak nesčetně nových lajků na FB, díky čemuž jsme z pětistovky skočili rovnou na sedm set! Jako poděkování pro vás opět chystáme spešl video. Taky jsme pro vás vytunili náš web. Tak nás sledujte a přijďte nás navštívit 🙂

Kateřina Jandová

ICM Slaný

Žádné Komentáře

Okomentovat