Květen v íčku

21 Čvn Květen v íčku

Nejzásadnější věcí v uplynulém měsíci byl u nás v Íčku výběr jednoho z našich budoucích dobrovolníků, kterým by měl být dvacetiletý Robo z Gruzie. Už teď se na něj těšíme a nadšeně plánujeme nejrůznější aktivity. Parťáka pro něj už vybírá naše pracovnice Zuzka, která je momentálně v záplavě životopisů od zájemců z nejrůznějších koutů světa.

Mezitím naše současné EDS dobrovolnice Melike a Polina uspořádaly besedu na 2. ZŠ ve Slaném. Holky prezentovaly svoje rodné země, tedy Turecko a Kypr. Žáci se později mohli ptát na vše, co je zajímalo.

V oblibě stoupají populární jazykové kluby, každý týden se u nás pravidelně konverzuje anglicky, turecky a řecky.

Na Facebooku jste si určitě všimli, že jsme dosáhli 500 lajků. Tím jste nás hodně namotivovali k plánování dalších akcí ve Slaném. S holkama jsme to taky pořádně oslavily a udělaly jsme video i super fotky.

Doufáme, že již v příštím článku vás budeme moci informovat o našem druhém budoucím dobrovolníkovi a samy jsme zvědavé, odkud bude. 🙂 Napíšeme i o tom, jak dopadla návštěva EDS Busu ve Slaném, který putoval po celé republice v rámci oslav dvaceti let Evropské dobrovolné služby, a o spoustě dalších akcí, které máme na příští měsíc naplánované.

Vaše ICM Slaný

Žádné Komentáře

Okomentovat