WORKSHOPY PRO ŠKOLY

O projektu

Jaká máme témata?

Pořádáme nejrůznější workshopy a zážitkové programy pro druhé stupně základních škol a pro střední školy. Témata, kterým se věnujeme, jsou různorodá. Od sebepoznání a rozvoje, přes kariérové poradenství k prevenci šikaně, zvyšování povědomí o diskriminaci a lidských právech, o bezpečnosti na sociálních médiích a mnoho dalších.

Jakým stylem pracujeme?

Používáme neformální metody vzdělávání, které žáky aktivizují, zapojují do programu a nutí je přemýšlet o dané problematice. Používáme brainstorming, práci ve skupině, energizery, ice-breakery neboli hry na uvolnění atmosféry, teambuildingové aktivity a reflektivní cvičení. Žáci a studenti jsou po celou dobu povzbuzováni v tom, aby vyslovovali svoje názory a dokázali si je obhájit, zároveň se snažíme probouzet v nich empatii a respekt vůči ostatním studentům, kteří mohou mít jiné názory. Místo klasické „nalévárny“ představujeme základní témata a pojmy a poté už necháváme na účastnících workshopu, jak to celé bude probíhat – co je bude zajímat nejvíc a o čem budou chtít diskutovat.

Jak s námi spolupracovat?

Jednoduše nám napište na info@icmslany.cz a pojďme se domluvit, co bychom mohli uspořádat pro Vaše žáky a studenty.

Jaká je cena?

Je pro nás důležité, aby se podobné workshopy a programy dostaly ke všem žákům, nejenom k těm, kteří si to mohou finančně dovolit. Proto naprostou většinu našich workshopů na školách děláme zdarma jako součást naší pedagogické činnosti.

Příklady praxe

WORKSHOPY VLASTNÍ JEDINEČNOST NA GYMNÁZIU A OBCHODNÍ AKADEMII

Kategorie
Aktuální projekty
Žádné Komentáře

Omlouváme se, komentáře jsou v této době vypnuté.