MLADIINFO

04 Led MLADIINFO

Už máte plány na rok 2018? Je tu první newsletter pro nový rok a s ním i tipy na nové zážitky. Během ledna se můžete přihlásit na zahraniční stáže, v Bruselu či New Yorku, zasoutěžit si nebo se stát dobrovolníkem ve volném čase.

Výměna mládeže Inter(national) volunteering, Slovensko

V listopadu 2017 probíhala na Slovensku výměna mládeže Inter(national) volunteering, jejímž bylo Mladiinfo partnerem. Tématem výměny bylo dobrovolnictvía dobrovolnické aktivity ve všech možných podobách. Výměna byla organizována organizací Mladiinfo Slovensko a do Modré se sjeli účastníci z České republiky, Estonska, Litvy, Rumunska, Řecka a Španělska.

Kam na stáž?

Stáž na Sekretariátu Stálého představitele ČR při OSN

Staňte se součástí týmu na sekretariátu velvyslance v New Yorku. Pokud jste vysokoškolský student se zájmem pro mezinárodní, neváhejte a přihlaste se! Stáž trvá od února do června 2018.

Stážistou ve World Youth Alliance

Nevládní organizace World Youth Alliance hledá stážisty z řad vysokoškoláků či absolventů z EU do své regionální kanceláře v Bruselu, v Belgii. Můžete se zúčastnit letního či podzimního turnusu stáže.

Do zahraničí!
Platforma Proč by ne? vypisuje možnost být dva dny v Evropském parlamentu a další dva v Evropské komisi v doprovodu eurokomisařky Věry Jourové a europoslankyně Martiny Dlabajové.
Zajímají vás globální témata a souvislosti? Chcete získat neotřelou pracovní zkušenost z prostředí neziskové organizace, která působí v zahraničí? Možnost se přihlásit je jen jednou ročně, a to právě teď. Přihlaste se do ročního cyklu globálního vzdělávání programu GLEN!

Dobrovolnictví

Staňte se novým členem týmu Tamjdem

Nezisková organizace založená v roce 2013, shání dobrovolníky do svého týmu, kteří se budou účastnit víkendových expedicí či jednodenních akcí. Nezmeškejte tak příležitost poznat dobrovolníky z mezinárodního prostředí!

Dobrovolník/stážista ve Watchdogu

Nevládní organizace Transparency International Česká republika, bojující proti korupci, hledá spolehlivé dobrovolníky/stážisty, kteří by se podílely na údělu organizace.

Petr odjel na začátku září na Evropskou dobrovolnou službu do Chorvatska. V prvním díle jeho zážitků a dobrodružství z Jadranu si můžete přečíst, jak se Petr dostal k EVS, jaké byly jeho pocity při odjezdu z České republiky a jaké byly první dojmy po příjezdu na místo, kde bude pobývat 11 měsíců.
Žádné Komentáře

Okomentovat