Letní kino v srpnu

22 Srp Letní kino v srpnu

I během srpnových večerů můžete vzít pár kámošů, zachumlat se pod deku a za svitu měsíce koukat na film ve slánském letním kině. A co vás tam v srpnu čeká?

Program na srpen

Hned na začátku měsíce (1. 8. česky, 2. 8. s titulky – a hlavně nenadávejte na český dabing, už to začíná být trapné) můžete přijít zhodnotit nové Krotitele duchů (nebo spíše krotitelky) a podívat se, jak se autorům „restart“ tohoto oblíbeného filmu z roku 1984 povedl. V následujícím dni, to jest ve středu 3. 8., je připraveno promítání Hřebejkova filmu Učitelka. Tento film má na ČSFD 75 % a jeho hlavní představitelka (Zuzana Mauréry) získala na MFF v Kralových Varech cenu za nejlepší ženský herecký výkon.

Pokud máte rádi Milu Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn či Christinu Applegate, pak si nenechte ujít film Matky na tahu. Podle traileru to vypadá na typický oddechový film, který nejspíš rozhodne neurazí. Ujít vaší pozornosti by neměl ani nově zdigitalizovaný oblíbený Baron Prášil. Protože kdy jindy se zase budete mít možnost na tento film podívat na velkém plátně krátce po setmění?

Pro rodiny, děti či animákové nadšence se budou promítat snímky Doba ledová: Mamutí drcnutí a Tajný život mazlíčků, který ale není příliš vhodný pro milovníky králíčků. V úterý 16. srpna letní kino ovládnou Mělčiny s úžasnou (ano, mám ji ráda!!!) Blake Lively a neměli byste si je nechat ujít, protože je tam Blake Lively, protože tam hraje Blake Lively a protože se o nich díky Blake Lively v Cannes hodně hovořilo.

Dále se bude promítat například Star Trek: Do neznáma, koncert kapely Queen, koncert kapely Katapult a 26. – 27. srpna se můžete těšit na open air festival Rock na valníku, kde budou hrát kapely jako SPS, Totální nasazení, N. V. Ú., Deratizéři a další.

Jasmin Ježková

Žádné Komentáře

Okomentovat