Slaňáci na přírodno – solidární projekt

O projektu

Představení projektu:
Kdo jsme?
Kája je vysokoškolská studentka potravinářské chemie a biotechnologie. Ráda by navedla lidi k ekologičtějšímu způsobu života a zároveň informovala o současné ekologické situaci.
Bára je studentka gymnázia, má ráda přírodu, lesy a hory. Zajímá jí recyklace a nakládání s odpady celkově. Ráda by pomohla s výsadbou stromů a úklidem míst na Slánsku.
Tadeáš je také studentem gymnázia, k přírodě si vytvářel vztah už od dětství při výletech po českých památkách. Byl by rád, kdyby si lidé na Slánsku uvědomovali následky svých činů a skutků a pochopili důležitost přírody kolem nás.
Amy je studentka obchodní akademie. Má zahradu, kde pěstuje ovocné stromy, zeleninu, bylinky a stará se o zvířata. Chtěla by připomenout lidem, že přírodu musíme respektovat a je hodně způsobů, jak jí pomoci.
Markéta je studentka vysoké školy, fascinuje jí, jak dokáže příroda fungovat sama o sobě a ráda by dostala do povědomí lidí, jak se o ni starat a jak ji zbytečně nezatěžovat.
Terka je také studentka gymnázia, má ráda atmosféru přírody. Zajímá jí téma plastů, které se pojí s recyklací. Chtěla by zjistit, jak to doopravdy chodí s recyklací a vnést tyto informace mezi lidi.
Seznam již uskutečněných akcí:

Kategorie
Aktuální projekty
Žádné Komentáře

Omlouváme se, komentáře jsou v této době vypnuté.