Katalog poskytovatelů sociálních služeb města Slaný

12 Lis Katalog poskytovatelů sociálních služeb města Slaný

Mateřské školy, psychologické poradny, azylové domy, centra pro děti a mládež, centra pro mentálně či tělesně postižené… Chcete bližší informace o těchto a mnohých dalších poskytovatelích sociálních služeb ve Slaném a jeho okolí? Potom vám doporučujeme právě tento katalog!

Jak katalog vypadá? 

Představte si soupis sociálních zařízení, které buďto nalezneme přímo ve městě nebo jeho blízkém okolí, ve formě PDF. Každému poskytovateli je věnovaná jedna stránka. Celkem je zde zmíněno 37 poskytovatelů. Katalog, bohužel, neobsahuje žádný rejstřík, což může trošku ztížit hledání konkrétní věci. 

Co všechno lze v katalogu vyhledat? 

Můžete zde například najít informaci o službách daného zařízení, způsobech provedení služeb a cílové skupině, na kterou se poskytované služby zaměřují. Také zde najdete údaj o hrazení poskytovaných služeb. Často bývají bezplatné nebo si náklady hradíte jenom z části. Někdy si za služby je ale třeba zaplatit. Jsou zde zmíněné samozřejmě i kontaktní údaje a otevírací doba. 

Hlavně nezapomínejte, že ‚sociální‘ znamená ‚pro společnost‘ a proto si zde může opravdu každý najít něco, co se ho bude týkat a co ho bude zajímat. Katalog je ke stažení zde.

/Karolina M./

 

 

Žádné Komentáře

Okomentovat